Soubory cookies nám pomáhají poskytovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies. Neuchováváme žádné osobní údaje. Další informace.

Média / Časopisy / Časopisy

Časopisy

2012-07-25

Časopis Inovace

Magazine Inovace pictures
Inovace je časopis pro zákazníky divize Kompresory.  Zabývá se kompletní problematikou stlačeného vzduchu a mobilní energie. Představuje novinky v oblasti kompresorů, dmychadel, generátorů, půjčovny speciálních zařízení a další. Popisuje také některá související témata jako jsou servisní služby, technické a technologické parametry a představuje úspěšná řešení některých tuzemských podniků.


2011-10-20

Časopis PRODUCTIVITY

Atlas Copco Hungary - Productivity 456
PRODUCTIVITY je e-magazín určený zejména zákazníkům divize Průmyslové nářadí, který dvakrát ročně přináší novinky nejen ze světa průmyslového nářadí, ale také svým čtenářům přibližuje Zákaznické centrum pro východní Evropu.


Časopis ACHIEVE

Achieve_cover 2014_English
Časopis Achieve je ročenkou skupiny Atlas Copco.

Webové stránky časopisu Achieve umožňují návštěvníkům snadný přístup k jeho obsahu. Tištěnou verzi časopisu lze rovněž prohlížet a číst online, lze ji rovněž stáhnout nebo poslat příteli.Časopisy zaměřené na stavební a důlní činnost

Construction and Mining magazines cover
Časopisy zaměřené na stavební a důlní činnost zahrnují 3 časopisy z obchodní oblasti stavebnictví a dolování:
  • Časopisy Mining & ConstructionDeep Hole Driller (se zaměřením na výrobní zkušenosti společnosti, výrobky a metody používané při vrtech, sondách, zpevňování a nakládání horniny po celém světě)
  • Časopis Impact (se zaměřením na stavební a demoliční aplikace).


Časopis BUILD

AC_Construction_Services_-_Build_cover_No2-2014
BUILD je časopis pro zákazníky, který se věnuje inovacím a udržitelné produktivitě v oblasti infrastruktury a stavebních projektů.

Přečtěte si poslední vydání časopisu Build

Stáhněte si naši aplikaci časopisu Build!