Soubory cookies nám pomáhají poskytovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies. Neuchováváme žádné osobní údaje. Další informace.

Média / Časopisy / Časopisy

Časopisy

2012-07-25

Časopis Inovace

Magazine Inovace pictures
Inovace je časopis pro zákazníky divize Kompresory.  Zabývá se kompletní problematikou stlačeného vzduchu a mobilní energie. Představuje novinky v oblasti kompresorů, dmychadel, generátorů, půjčovny speciálních zařízení a další. Popisuje také některá související témata jako jsou servisní služby, technické a technologické parametry a představuje úspěšná řešení některých tuzemských podniků.


2011-10-20

Časopis PRODUCTIVITY

Atlas Copco Hungary - Productivity 456
PRODUCTIVITY je e-magazín určený zejména zákazníkům divize Průmyslové nářadí, který dvakrát ročně přináší novinky nejen ze světa průmyslového nářadí, ale také svým čtenářům přibližuje Zákaznické centrum pro východní Evropu.


Časopis ACHIEVE

Achieve - covers
Achieve je jednou ročně vydávaný časopis skupiny Atlas Copco.

Časopis obsahuje zajímavé příběhy, které dokládají inovativní přístup skupiny. Časopis Achieve si můžete přečíst nebo stáhnout zde.


Časopisy zaměřené na stavební a důlní činnost

Construction and Mining magazines cover
Časopisy zaměřené na stavební a důlní činnost zahrnují 3 časopisy z obchodní oblasti stavebnictví a dolování:
  • Časopisy Mining & ConstructionDeep Hole Driller (se zaměřením na výrobní zkušenosti společnosti, výrobky a metody používané při vrtech, sondách, zpevňování a nakládání horniny po celém světě)
  • Časopis Impact (se zaměřením na stavební a demoliční aplikace).


Časopis BUILD

AC_Construction_Services_-_Build_cover_No2-2014
BUILD je časopis pro zákazníky, který se věnuje inovacím a udržitelné produktivitě v oblasti infrastruktury a stavebních projektů.

Přečtěte si poslední vydání časopisu Build

Stáhněte si naši aplikaci časopisu Build!