Soubory cookies nám pomáhají poskytovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies. Neuchováváme žádné osobní údaje. Další informace.

v České republice / Servisní služby / Servisní služby

Servisní služby

Divize Kompresory

 Mapa – servisní střediska divize Kompresory
Servisní oddělení divize Kompresory  chce být svým zákazníkům kvalitním partnerem nejen při prodeji nových výrobků, ale rovněž během celé doby jejich životnosti. Služby, které servisní oddělení poskytuje jsou sestavovány na míru každému zákazníkovi tak, aby přesně splňovali individuální přání a potřeby každého podniku. Vždyť nízké provozní náklady a spolehlivost jsou nejdůležitějšími parametry při provozování jakéhokoliv zařízení.

Hlavním posláním servisního oddělení divize Kompresory je poskytovat záruční a pozáruční servis na všech výrobcích Atlas Copco provozovaných na území České republiky. Velký důraz je kladen na preventivní údržbu a standardní servisní prohlídky, ale mimo to je možné uzavřít i speciální servisní smlouvy, které umožňují přesné plánování provozních nákladů,
snižují náklady na údržbu, zrychlují servisní zásahy a prodlužují životnost zařízení.

Servis je prováděn servisními techniky, kteří jsou pravidelně prakticky i teoreticky proškolováni v konstrukci a opravách všech zařízení. Část techniků se navíc specializuje na oblast řídících systémů, elektroniky a chladících zařízení, které jsou součástí většiny moderních výrobků Atlas Copco. Servisní technici jsou rozmístěni po celém území ČR, tak aby byli co nejblíže zákazníkům.
 
Více informací o servisních službách divize Kompresory naleznete zde


Servisní linka Divize Kompresory

Divize Stavební a důlní stroje  

Oddělení servisu divize Stavebních a důlních strojů zajišťuje záruční a pozáruční opravy všech druhů vrtacích souprav a jejich příslušenství. Jedná se zejména o opravy vrtacích souprav Rocket Boomer používaných při ražbě silničních a železničních tunelů, důlních vrtacích jednotek, či povrchových vrtacích souprav používaných nejen v povrchových lomech, ale i např. při terénních úpravách při stavbě silnic, dálnic i železnic. V neposlední řadě provádíme servis veškeré demoliční techniky Atlas Copco. Naše servisní služby jsou poskytovány po celou dobu životnosti strojů a naším cílem je především zajistit provozuschopnost a 100% výkonnost stroje. Tohoto se snažíme dosáhnout údržbou, opravami a preventivními zásahy během provozu stroje.
 
Naše oddělení zajišťuje servis našich výrobků nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Chorvatsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku a Albánii. Z tohoto důvodu disponujeme dostatečným počtem zkušených polních mechaniků, kteří jsou pravidelně školeni ve výrobním závodě a vybaveni servisními vozidly s potřebným nářadím, přípravky a diagnostickými přístroji. Toto vybavení umožňuje provádět servisní služby přímo u zákazníka.

Nedílnou součástí nabídky našim  zákazníkům jsou Servisní smlouvy. Jsme připraveni ušít našim zákazníkům Servisní smlouvu takřka na míru. V naší nabídce jsou smlouvy na provádění základní údržby či celkové údržby, ale i pravidelné preventivní prohlídky s garantovanou prodlouženou zárukou stroje. Podepsáním Servisní smlouvy získá zákazník nejen jistotu dlouhé životnosti stroje a bezproblémového provozu, ale zpravidla i zvýhodněné ceny náhradních dílů.

Jsme připraveni plnit veškerá očekávání našich současných i budoucích zákazníků.


Divize Průmyslové nářadí 

Servisní vůz divize Průmyslové nářadí
Servisní oddělení Divize Průmyslového nářadí nabízí kompletní rozsah servisních služeb, které jsme schopni ušít na míru Vašim specifickým potřebám. Více zde