Soubory cookies nám pomáhají poskytovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies. Neuchováváme žádné osobní údaje. Další informace.

Obchod

GA 110 VSD FF Obchodní oblast Kompresory
Nabízíme kompletní portfolio výrobků a služeb v oblasti stlačeného vzduchu od standardních kompresorů se vstřikem oleje či bezmazných kompresorů, přes dusíkové a kyslíkové generátory, po rozsáhlé projekty na klíč včetně doprovodných prací.

Cover Tensor STB Obchodní oblast Průmyslová technika a nářadí
Nabízíme kompletní portfolio výrobků a služeb v oblasti výkonného průmyslového nářadí, montážních systémů, produkty pro zajištění kvality, software pro řízení výrobních postupů a poskytujeme související servisní služby.

Boomer E2 C - Commercial Obchodní oblast Technika pro těžbu a dobývání
Nabízíme a uvádíme na trh kompletní sortiment vrtacího, drtícího a obslužného zařízení pro hlubinné a povrchové doly, zařízení pro budování tunelů, stroje a zařízení pro průzkumné a geotechnické vrty a nástroje pro vrtání hornin.

Obchodní oblast Stavební technika
Nabízíme kompletní portfolio výrobků a služeb v oblasti stavebních a demoličních strojů, mobilních kompresorů, čerpadel a generátorů, osvětlovacích stožárů, hutnící a silniční stavební techniky.