Soubory cookies nám pomáhají poskytovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies. Neuchováváme žádné osobní údaje. Další informace.

v České republice / Atlas Copco v České republice

Atlas Copco v České republice

Atlas Copco v České republice, to jsou především specialisté na kompresory, generátory, stavební a důlní stroje, průmyslové nářadí a montážní systémy.

Díky neustálým inovacím pramenícím z úzké spolupráce se zákazníky a obchodními partnery a více než 140 letům zkušeností jsou zařízení Atlas Copco stále dokonalejší a na té nejvyšší technologické úrovni.

Naším cílem je poskytovat produkty nejvyšší kvality, které pomáhají vám - našim zákazníkům - zvyšovat produktivitu, omezovat výrobní náklady a současně chránit životní prostředí.

Poskytujeme řešení širokému spektru společností z různých odvětví. Mezi naše obchodní partnery patří mimo jiné společnosti ze strojírenství, zpracovatelského a automobilového průmyslu, stavebnictví, důlního průmyslu, energetiky apod.

Hlavním sídlo Atlas Copco s.r.o. je v Praze, ale máme širokou síť servisních středisek a distributorů, kteří jsou rozmístěny po celém území České republiky, tak abychom byli vždy co nejblíže našim zákazníkům.

Jsme členy Těžební unie České republiky, která jako zájmové sdružení působí v České republice již od roku 1990.